Office365
 
(0 toodet) - 0 €

Teil ei ole kaupu ostukorvis.

Kui leiate soovitud toote,
vajutage nuppu 'Lisa ostukorvi'

645 4465
Klienditugi: E-R 09-18:00

Privaatsus

Comodo SSL sertifikaat

Www.digisalong.ee leht on kaitstud maailma ühe juhtiva SSL Sertifikaate pakkuva ettevõtte: Comodo Group, Inc. Extended Validation SSL sertifikaadiga, mis tagab andmete täieliku turvalisuse veebipoe kodulehe ja kliendi brauseri vahel. Tänu sellele on igasugune kliendi isikuandmetega seotud informatsioon kaitstud kolmandate isikute eest. Antud logo, mis on ka märgitud Digisalong.ee veebilehe alumises vasakus nurgas, kinnitab SSL Sertifikaadi olemasolu.

 

Turvaline ostukoht

Veebipoest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Digisalong ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata. Digisalong'ile usaldatud isikuandmeid koheldakse rangelt konfidentsiaalselt ning neid kasutatakse vaid andmete kogumise juures märgitud eesmärkidel ja/või järelmaksu taotlemise eesmärgil.

 

Kliendi personaalseid andmeid kasutatakse vaid tellitud toodete kättetoimetamiseks või tellimustega seotud küsimuste lahendamisel.

 

Lisainfo

Tekkivate küsimuste korral või kasutajaandmete kustutamiseks palume võtta ühendust telefonidel või e-mailil:

(+372) 6454465
(+372) 5045503
info@digisalong.ee


TELEBOX OÜ / DIGISALONG