Office365
 
(0 toodet) - 0 €

Teil ei ole kaupu ostukorvis.

Kui leiate soovitud toote,
vajutage nuppu 'Lisa ostukorvi'

645 4465
Klienditugi: E-R 09-18:00

Ettevõttest

Oleme digiseadmete müügiga tegelenud juba aastast 1998. Soovime pakkuda Teile mugavat võimalust soetada soodsalt ja turvaliselt kõik vajalikud  kodu- ja kontoriseadmed meie digitaalsest salongist.

Pakume mitmete tootjate süle- ja tahvelarvuteid ning nende komponente, nutitelefone, GPS seadmeid, televiisoreid, kodutehnikat, mängukonsoole ning tarkvara kõikidele seadmetele. Digisalong'i kontor asub Tallinna Kaubamaja naabruses, Rävala Ärimaja neljandal korrusel. Meie koostööpartneriteks on parimad Eesti ja Euroopa digiseadmete hulgimüügi ja hooldusega tegelevaid ettevõtteid, mis loodetavasti võimaldab meil Teile pakkuda mitmekesist valikut erinevaid seadmeid ning lisavarustust.
 
Peamiseks tegevusvaldkonnaks läbi aegade on olnud erinevate digiseadmete jae- ning hulgimüük. Aastatel 1999-2003 kuulusime Hallo! ning 2003-2005 Elioni poodide ketti. Alates aastast 2006 oleme tegutsenud juba iseseisva ettevõttena ning 2012 aastal võtsime TeleBox'i nime kõrval kasutusele Digisalongi kaubamärgi.
 
Lisaks e-kaubandusele, tegeleme veel erinevate ärilahenduste pakkumise ning juba eelnevalt läbi viidud projektide järelhooldusega.
Omame pikaajalist koostöökogemust mitme rahvusvahelise ettevõttega, kelle tooteid Eestis ka esindame, müüme ning paigaldame. Loodame, et leiate meilt kõik vajaliku!
 
Ettepanekute, küsimuste või probleemide korral võtke palun meiega julgelt ühendust!

DIGISALONG.EE